VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÍNÁME S AOS  
   ARCHÍV:
.
         2021
.
         2020
.
         2019
.
         2018
.
         2017
.
         2016
.
         2015
.
         2014
.
         2013
.
         2012
.
         2011

  16. 10. 2011 20:15   Skončilo mistrovství ČR 2011
Zaskočeni smutnou zprávou o Slávkovi, který dojel do svého cíle v době, kdy se rozhodovalo o nových mistrech ČR, musíme jemu i všem ostatním zdělit jak to letos v mistráku dopadlo.
Tak Slávku, letos putuje titul na Moravu do Brna do posádky Dvorský - Dvorský. Hned za nimi se umístili lonští mistři Paulů - Paulů před severočeskou posádkou Mrštík - Klenák. Titul mistr volantu získal Mirek Paulů před Jirkou Kubíčkem a Milanem Vlkem. Kdybys jel ty s Petrem, možná by to dopadlo jinak. Znali jsme Tě spoustu let a proto víme, že i ty by jsi stejně jako my všichni, vyslovil gratulaci novým mistrům České republiky.
..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: Duža   
  15. 10. 2011 19:35   Zemřela další legenda AOS
Se smutkem v duši oznamuji všem kamarádům,soupeřům a fanouškům,že včera,14.10.2011 ve 22,36 hod projel naposledy cílem, po krátké těžké nemoci, náš velký kamarád Slávek RADVAN . .Čest jeho památce.


Slávkovy vynikající výsledky za 20 let úspěšného působení v mistrovství Československé a později České republiky najdete na adrese:
www.aoscz.info/archiv.php?jezdec=1304344771
..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: Jarda H   
  2. 10. 2011 21:14   7. a 8. kolo MČR v Kladně
V pátek se sešli účastníci MČR v Lidicích, kde startovalo 7.kolo seriálu MČR. Do noční části soutěže, která byla uspořádána pod názvem "Cena města Kladna 2011" a která byla uspořádána s podporou města Kladna, odstartovalo 16 nominovaných a 3 nenominované posádky. Čekaly je 3 náročné etapy o celkové délce 125 km. První etapa vedla posádky z Lidic do Kladna, druhá etapa vedla celá nočním Kladnem a měla být nejtěžší etapou z celého dvojkola, leč bodové příděly tomu nakonec nenasvědčovaly. Třetí etapa pak vedla z Kladna do Stochova, kde posádky měly připravené ubytování.
Po nočním odpočinku se na start postavilo 20 posádek (přibyla jedna nenominovaná posádka), na které čekalo cca 100 km podle zdánlivě jednodušších itinerářů, ale i ty skrývaly dost záludností. Trať soutěže vedla posádky od Stochova severním obloukem do Kladna, druhá etapa provedla posádky podle staré mapy M50 Kladnem a třetí etapa vedla jižním obloukem zpět do Stochova, kde byl cíl soutěže, vyhlášení výsledků a vítězů.

7. a 8. kolo v číslech:
etapu N1 zajely nejlépe (60 TB) posádky 3 a 14
v etapě N2 byla nejlepší domácí posádka 13, která dokázala tuto etapu jako jediná zajet za 0 TB (výhoda a znalost domácího prostředí jistě hrála významnou roli)
v etapě N3 pokračovala posádka 13 ve výborném výkonu a na stupně vítězů se výborným výkonem dotáhla posádka 10, naopak třetí etapa se nepovedla dosud vedoucí posádce 14, která tím spadla "až" na druhé místo.
O náročnosti noční části soutěže svědčí celkové bodové příděly, kdy vítěz nasbíral 1250 TB, posádky na 2. a 3.místě dělil jeden jediný bod !
K hodnocení noční části soutěže je nutno říci, že starší a zkušenější "mazáky" vyučily mladé dámy.

V denní části byly bodové příděly výrazně nižší a dá se říci, že o vítězi rozhodovala jedna jediná chyba. Vítězná posádka 10 dokázala zajet dvě etapy čistě, kdežto druhá posádka v pořadí jenom jednu.
Etapu D1 zajely 3 posádky za 0 TB, druhou etapu zajela čistě jenom vítězná posádka, třetí etapu zajely čistě opět 3 posádky.

Výsledky ve formátu pdf najdete v sekci výsledky a na www stránkách AMK Poldi sport Kladno na adrese: amk_kladno.wbs.cz
..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: KotinaP