VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÍNÁME S AOS  
   ARCHÍV:
.
         2021
.
         2020
.
         2019
.
         2018
.
         2017
.
         2016
.
         2015
.
         2014
.
         2013
.
         2012
.
         2011

  15. 4. 2012 20:25   Výsledky z Horní Branné
1. kolo mistrovství ČR Horní Branná
1. Dvorský - Dvorský 2. Kubíček - Kubíčková 3. Zdrubecký - Kotina

2. kolo mistrovství ČR Horní Branná
1. Dvorský - Dvorský 2. Mrštík - Klenák 3. Boudný - Boudný
..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: Duža   
  14. 4. 2012 21:23   Dvoukolo Horní Branná.
Po sezoně 2011, která pro mě nebyla z těch nejlepších a co se týče celkové kvality MČR si troufnu tvrdít, že jsem zažil lepší sezony, jsme se sešli na prvním dvoukole mistráku u Mirka Paulů v Horní Branné. Už to, že se rozhodl postavit celé dvoukolo jako autor a že se našel hlavní rozhodčí, který celé dvoukolo odpískal je hodno obdivu. Každý kdo něco podobného zkusil, ví o čem mluvím. Je pravdou, že jsem na soutež odjížděl se značnými obavami z velké obtížnosti itíků. Po jech obdržení (i když na první pohled vypadaly - ty itíky - přehledně a snad i jednodušeji než jsme u Mirka zvyklí) jsem pochopil, že je zle. Každá nedomyšlenost, nepochopení autora, nepřesnost mapového průjezdu byla těžce trestána. Itineráře naplněné dobrými fintami na znalost řádů, ale především perfektním nastavením fint do terénu nám řádně motalo hlavou. Nabírali jsme mnoho PK na složitých průjezdech a přesto v cíli prakticky nabyla "čtvrtá" etapa. Diskutovalo se pouze o drobných nejasnostech, ale spíše o tom, co jsme Mirkovi (potažmo Frantovi - jako HR) stačili "sežrat".
Nebudu se dál rozepisovat, odjel jsem dvoukolo, které potěšilo svou kvalitou a náročností a přeji všem dalším pořadatelům aby se jim zdařilo odvést podobně poctivou práci. Poděkování samozřejmě patří především Mirkovi a jeho rodině za pořadatelství a chci vyzvednout i velmi solidní výkon HR Franty Schindera, který přispěl k celkovému velmi dobrému dojmu z celé soutěže. JirkaB.
..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: Boudný Jiří st   
  14. 4. 2012 20:08   Mistrovské výkony Mistrů - stručně z Horní Branné
Mistrovské posádky nám předvedly jak se staví soutěž a jak se jezdí soutěž. Výborné dvoukolo MČR AOS připravil Míra Paulů (s Frantou Schindlerem jako HR). Míra postavil ukázkovou soutěž, která „není tím čím se zdá být“. Na první pohled poměrně jednoduchá, na druhý pohled (při kontrole výkazů) zjišťujeme, kolik nenápadných a o to účelnějších chytáků obsahovala. Spousta mapařiny, něco kombinatoriky, k tomu nějaký ten vložák na procvičení postřehu a paměti vytvořily smrtelný koktejl, s kterým se se ctí vyrovnalo jen pár nejlepších. Jediné, co bych lehýnce vytknul, byly mapy pro 1. a 3. noční etapu, které by ve dne byly naprosto vyhovující, ale v noci jsem měl problémy s odhalováním některých komunikací, pytlů k otočení apod.
A ještě mi soutěž přinesla jedno zajímavé zjištění. Zjistil jsem, že z itineráře si vybírám jen informace určené pro navigátory. Takže co není uvedeno nápisem Podmínka nebo Detail, příp. Slepá mapa, tak ignoruji. Bohužel stejný přístup ukázala Iva, která čte jen Vložené iti. Takže ničím nenadepsané (tudíž pravděpodobně nepodstatné) informace (jako třeba, že pro řešení iti si máme uvědomit, že startujeme v Jilemnici) zůstávají nepovšimnuty :-(
Svoji loňskou formu potvrdili naši Mistři, kteří dokázali vyhrát obě kola! Za nimi se shodným součtem umístění byly hned 3 posádky, které podle součtu bodů byly nakonec vyhlášeny v pořadí Mrštík – Klenák, Boudný – Boudný a Kubíček – Kubíčková (bravo Simčo, po 2. místě loni na Kladně, teď další 2. místo zde v noci).
Naše posádka podala v obou kolech velmi vyrovnané výkony, které nám potvrdily, že rozhodnutí nehrnout se do licencí bylo naprosto správné ;-)
Tak doufám, že moji stručnou zprávu doplní některý z ostatních zpravodajů a probere třeba některé z povedených použitých fint.
..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: MichalG