VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÍNÁME S AOS  
   ARCHÍV:
.
         2021
.
         2020
.
         2019
.
         2018
.
         2017
.
         2016
.
         2015
.
         2014
.
         2013
.
         2012
.
         2011

  13.11.2019 16:03   Pohled z bedny Svatomartinská - MP dopo odpo rok
Trochu jinak. Ti navigátoři do toho vidí a rozebírají průjezdy. R.A. je v běhu a dostal jsem licenci na pohled můj. Vidím v iti jen něco problémové co řešíme spolu.
Byl to trochu jiný adrenalin a výzva. Asi všichni ví o co šlo - Ladu a Mirka Paulů trochu poškádlit, aby titul MP neměli úplně zadarmo když si řeknou "jó to stačí". Po Pretioxu družstva s MP to tak nějak padlo do klína. Taky za to můžou novoty v organizaci všech seriálů, že na Moravě stačilo zajet 2 dvojkola. To mě probudilo po 4 letech neježdění to zkusit.
Tak jsme jeli.
Dopoledne: Už to tu bylo - hned po startu všichni ve špatným fuflíku a já už to tušil ... á sakra to bude na náhodě ... a taky že jo ... pak ještě fuflíček o kterém psal Jura4 že ho nevidí ještě teď - ten jsme taky neviděli ... při vyhodnocování furt +/- 1-3 takže po dopoledni nejistota. Všechno rozhodla až zručka, která se jela odpoledne mezi etapami. To už všichni známe, že někdy rozhodují totální drobnosti. Například jedno váhavé otáčení nebo nestihnutý semafor, kvůli kterým přijedete o 19 vteřin do časovky později. Nebo jeden kolek ve zručce. To by všechno nevadilo. !!!! Kdyby nás nepodřízl sám PERUN a neposlal nám do zručky cizí auto. V brance slalomu stojí a s pořadatelem se baví. Takže pak už to nebylo ono a výsledek 3. Konec škádlení s úřadujícími mistry. Pokud by si to chtěl pořadatel chtít sám hodit na hlavu - tak si to hoď a příště všichni si hlídejme vjezd do zručky - mohlo by být hůř až někdo někoho přejede.
Odpoledne: tak probuď se honem po zelí s knedlama !! ... první etapa hned makačka a půlhodinová sekera ... ale R.A. makal a hned jsem zas tušil jó tady by to mělo být v poho, náročnější zadání je R.A. parketa. Druhá etapa už klidnější dojezd v pohodě.
Něco k řešení iti co nikdo v diskuzi neřešil, pořešeno souhlasně se stavitelem až post: etapa O1 za kótou 329 reálná chlupatá přechod na mapovou chlupatou - po projetí poslední odbočky reálné mám jet reálně na první mapový chlup mapové - to je tedy reálně rovně projet mapovou protisměrnou kterou sis sám udělal a kříž a furt rovně až na téčko kde to teprve můžeš udělat (co ty na to rozboráři Mašku?) - dořešit to na místě už nešlo ale to nám nevadilo
Souhrn - NEOPAKOVATELNÉ A NEZAPOMENUTELNÉ. Pořadateli děkujeme a Ladě s Mirkem blahopřejeme.
..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: Lole   
  11.11.2019 15:41   Seznam projížděných obcí na MČR Praha:

Noc:

Praha 6, Přední Kopanina, Tuchoměřice, Kněževes, Středokluky, Běloky, Makotřasy, Buštěhrad, Vrapice a Kladno.

to Jura4 aj všici: Drevníky se v noci nejedou


den:

Kladno Kročehlavy a Rozdělov, Libušín, Vinařice, Pchery, Důl Teodor, Olšany, Třebušice, Koleč, Zákolany, trněný Újezd, Holubice, Kozinec, Tursko, Libčice, Velké Přílepy, Černý Vůl.

to Jura4 aj všici: Drevníky se nejedou ani ve dne, páč to je daleko!
..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: Kuklík Karel   
  11.11.2019 13:44   Svatomartinská AOSka dopoledne – Pohled z bedny
Přijeli jsme do Ostravy už v pátek večer, takže žádnej stres. A ráno před startem jsme si ještě zajeli do Karviné-Doly pro kešku, doporučenou Jankem. Prostě pohoda.
V Heřmanické hospodě výborné pivo z místního pivovaru (teda já měl dvanáctku). A prý se startuje od kostela – jenže kterého. Mnoho nás nejdříve dojelo k Husově sboru než našlo ten správnej kostel…
1.etapa – Hned po startu cestou do bodu A byla bohužel chyba autora, protože nás mnoho skončilo ve slepé ulici K Maliňáku. Ale stane se…. Na ZM bylo psáno, že je kreslená ale tady to fakt do zahrádek nešlo vjet – komunikace se nekonala. Vyjeli jsme z bodu A a přes kótu 232 to bylo nějaké moc jednoduché (opět naše obvyklá obava z lehčích soutěží). Pak to hezky odsejpalo, správně vynesená jednosměrka z detailu nás dohnala do kóty 111 a pak pro plech N u garáží. Následovala lumpárna autora, že se jede dřív SM2 než SM1. Cesta pak na SM1 byla kratší opět přes plech N u garáží (to nám ale došlo až po chvilce). Živá kontrola nás chtěla rozhodit v uvažování rozdáváním výborných sušenek, ale nedali jsme se. SM1 měla trochu divoce namalované šipky příjezdu a výjezdu (rozhodně to nebylo rovně). A pak už v pohodě do časovky, jen nezazdít zlom řádku před údajem ČK1 – tedy jet reálně a proto pro otočný plech 7.
2.etapa – Úvod etapy bohužel poznamenalo zmizení SPK AA a SPK 51, protože finta na pytlíku při plánkové změně otáčení byla pěkná. V Michálkovicích nebyl namalovanej kruhák, což by na kreslené mapě být nemělo ale pochopili jsme, jak to autor chce. Pak jsem ale nepochopil, jak autor chtěl jet nájezd na SM3. Plech FF byl ukradenej a nikdo ho proto neměl ale ve vzorovém průjezdu bylo vidět, kde měl být. Proč bych měl dělat ještě jedno kolečko při nájezdu na SM3? Při SM zadané mapově mi nevadí, že na začátku SM je jednoznačný výjezd, to se týká jen reálných SM. Co Ty na to, Zdeňku?
Pak byla pěkná dlouhá reálná pasáž s cestou přes živou. Na jejím konci dost posádek vychytala plná čára u přejezdu. A překvapivě se ta živá brala jen jednou.
Chytrá mapová chlupatá, kde bylo nutné počítat s předchozím smazáním některých komunikací. A pak jsme dojeli na začátek víceproudé ulice Petřvaldská, kde jsme to zmastili už kdysi – asi před čtyřmi lety, a tak jsme teď extra měřili. No a pěkná finta na závěr, protože jedu dle ITI do kóty 426 co nejkratší cestou a v ní P. Pak až řeším ostatní. Takže se musím jet na Jih opytlit pro SPK H a V.
Odpoledne se nám také líbilo moc a opět se mi podařilo nadělat chyby na tom „břichu“ v Petřkovicích. Tentokrát bohužel za 200 TB.
Bylo to příjemné a děkujeme oběma stavitelům a celému pořadatelskému sboru.
..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: PetrM