VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÍNÁME S AOS  
   ARCHÍV:
.
         2021
.
         2020
.
         2019
.
         2018
.
         2017
.
         2016
.
         2015
.
         2014
.
         2013
.
         2012
.
         2011

  24.12.2020 17:07   Veselé vánoce
..........................................................................................................................................................................
..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: Holman Jaroslav   
  24.11.2020 19:11   ZIMA 2020 - řešení internetových itinerářů
Ano, ano, chvíle, kdy zase budeme jedna rodina, kterou spojuje náš společný koníček, sport nebo zábava se neodvratně blíží! Členové zkušených mistrovských, nebo pohárových posádek, společně s těmi začínajícími a nezkušenými si budou navzájem předkládat k řešení svoje výtvory itinerářů. Snad budou následovat i bouřlivé diskuze, které budou jak pobavením, tak i poučením pro všechny.
Jak by to mělo letos fungovat? Soutěžní řešení nového itineráře bude každý sudý den v týdnu. Tj v úterý, čtvrtek a sobotu ve dvou časech v 10:00 a v 21:00 hod. Je jedno, kdy budete řešit, klidně i v obou časech. V tomto případě spoléhám na to, že kdo bude mít večer druhý pokus, tak tuto možnost v přihlášení sportovně odklikne. Jeho druhý pokus, pak bude zaznamenán ve výsledcích dole. Připomínám, že půjde především o zábavu a ne o soutěž. Ovšem vzájemné soupeření a hecování je samozřejmě doporučeno.
V dopoledních výsledcích bude vyznačen jen čas řešení bez získaných TB. Výsledkové listiny, včetně podrobných vyhodnocení jednotlivých výkazů a vzorového průjezdu bude zpřístupněno večer, ihned po odevzdání posledního výkazu. Pro případ, že by někdo výkaz neodevzdal a čekali bychom na výsledky, třeba do dalšího dne, je stanovený pro každý itinerář časový limit. Nejmenší je 30 minut, a může být u některých iti i delší. Po tomto limitu budou neodevzdané výkazy označeny "DNF" a zveřejní se výsledky.

Přihlášení k řešení iti bude možné pouze v době od 5ti minut před startem do startu. Po odstartování bude i možnost stáhnout iti ve formátu ".pdf" a vytisknout ho.

Všechno by mělo pracovat bez mé přítomnosti. Tedy ne, jako na jaře, kdy jsem sem tam zapomněl vložit iti, či opomněl něco jiného.
Náročné testování provedl kolektiv kamarádů Víti Hrzána. Jízdní výkazy bude vyhodnocovat náš nový vyhodnocovací program, který jsme zdarma pro všechny pořadatele AOS připravili společně se Zdeňkem Jíšem, opět s neúnavným testováním Víti Hrzána. ZIMA 2020 bude pro tento program závěrečným testem a od příštího roku bude všem k dispozici.

Hlavní záměr ZIMY 2020 je:
KRÁTIČKÝ ITINERÁŘ (řešení jen pár minut) a MOŽNOST ŘEŠENÍ BEZ TISKU ITI !!

Samozřejmě se může objevit i itinerář delší. Takový se budu snažit zařadit v sobotu, případně v době svátků.

Zdeněk Jíše oprášil tři virtuální prostory z minulých let a tak autoři, kteří by měli zájem vytvořit itinerář v tomto prostoru, mají možnost nahlednutí. Pro umístění SPK je pak nutno kontaktovat Zdeňka.
Odkazy na prostory:
1. prostor 2. prostor 3. prostor

Tak doufám, že všichni parádně pobavíme!
Vláďa Dužík..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: Duža   
  20.11.2020 16:36   Medvěd napotřetí?
Právě teď byste se sjížděli na závěrečné dvoukolo MČR 2020, ale vzhledem k okolnostem to nevyšlo. Pokusíme se tedy uspořádat úvodní dvoukolo MČR 2021 hned na počátku roku, a to v termínu 5.-6. února 2021 pod názvem LEDNÍ MEDVĚD.
K tomu trocha vysvětlení, proč vlastně medvěd. Historie soutěží pořádaných AMK Praha 3-Žižkov spadá do sedmdesátých let minulého století, konkrétně první medvědí boaska se konala na začátku roku 1972. Ještě jsou mezi námi pamětníci této akce, například já jsem dojel na 32.místě, někteří nejmenovaní navštívili i příkopy, protože zrovna ten den se nahoře roztrhla peřina. A proč medvěd? Kdysi naši kolegové sehnali jako sponzora firmu Mrazírny a ta měla ve znaku ledního medvěda, no a od té doby medvěd přežívá v názvu žižkovských soutěží.
Takže věříme, že do začátku února se situace uklidní a zároveň doufáme, že v zima v okolí Prahy bude v normálu posledních let, tedy kolem nuly, poprašek sněhu a žádné náledí. To by bylo ideální, přece jenom nemáme se stavbou zimních soutěží takové zkušenosti jako kluci ze severu.
A nakonec ještě přání. Petře, přejeme ti brzké udravení a úspěšnou rehabilitaci. Poper se s tím, je před tebou ještě mnoho soutěží, kvízů a piv. A vám všem ostatním přejeme hodně zdraví letos i příští rok.
Za organizační výbor 1.a 2. kola MČR 2021 LEDNÍ MEDVĚD
Milan Vlk
..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: MilanVlk