VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÍNÁME S AOS  
   ARCHÍV:
.
         2021
.
         2020
.
         2019
.
         2018
.
         2017
.
         2016
.
         2015
.
         2014
.
         2013
.
         2012
.
         2011

  02.01.2021 23:10   Nový rok začíná smutnou zprávou.
Dnes došla smutná zpráva od Ondřeje Vitouše, syna našeho dlouholetého kamaráda:

"Mám k oznámení smutnou zprávu, včera zemřel Pavel Vitouš, který se dlouhé roky věnoval BOAS a později AOS jako účastník a také organizátor a stavitel tratí. Táta trávil poslední roky v domově důchodců a už nás stěží poznával. Začátkem prosince chytil covid a to ho dorazilo. Umřel na Nový rok."


..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: Duža   
  24.12.2020 17:07   Veselé vánoce
..........................................................................................................................................................................
..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: Holman Jaroslav   
  24.11.2020 19:11   ZIMA 2020 - řešení internetových itinerářů
Ano, ano, chvíle, kdy zase budeme jedna rodina, kterou spojuje náš společný koníček, sport nebo zábava se neodvratně blíží! Členové zkušených mistrovských, nebo pohárových posádek, společně s těmi začínajícími a nezkušenými si budou navzájem předkládat k řešení svoje výtvory itinerářů. Snad budou následovat i bouřlivé diskuze, které budou jak pobavením, tak i poučením pro všechny.
Jak by to mělo letos fungovat? Soutěžní řešení nového itineráře bude každý sudý den v týdnu. Tj v úterý, čtvrtek a sobotu ve dvou časech v 10:00 a v 21:00 hod. Je jedno, kdy budete řešit, klidně i v obou časech. V tomto případě spoléhám na to, že kdo bude mít večer druhý pokus, tak tuto možnost v přihlášení sportovně odklikne. Jeho druhý pokus, pak bude zaznamenán ve výsledcích dole. Připomínám, že půjde především o zábavu a ne o soutěž. Ovšem vzájemné soupeření a hecování je samozřejmě doporučeno.
V dopoledních výsledcích bude vyznačen jen čas řešení bez získaných TB. Výsledkové listiny, včetně podrobných vyhodnocení jednotlivých výkazů a vzorového průjezdu bude zpřístupněno večer, ihned po odevzdání posledního výkazu. Pro případ, že by někdo výkaz neodevzdal a čekali bychom na výsledky, třeba do dalšího dne, je stanovený pro každý itinerář časový limit. Nejmenší je 30 minut, a může být u některých iti i delší. Po tomto limitu budou neodevzdané výkazy označeny "DNF" a zveřejní se výsledky.

Přihlášení k řešení iti bude možné pouze v době od 5ti minut před startem do startu. Po odstartování bude i možnost stáhnout iti ve formátu ".pdf" a vytisknout ho.

Všechno by mělo pracovat bez mé přítomnosti. Tedy ne, jako na jaře, kdy jsem sem tam zapomněl vložit iti, či opomněl něco jiného.
Náročné testování provedl kolektiv kamarádů Víti Hrzána. Jízdní výkazy bude vyhodnocovat náš nový vyhodnocovací program, který jsme zdarma pro všechny pořadatele AOS připravili společně se Zdeňkem Jíšem, opět s neúnavným testováním Víti Hrzána. ZIMA 2020 bude pro tento program závěrečným testem a od příštího roku bude všem k dispozici.

Hlavní záměr ZIMY 2020 je:
KRÁTIČKÝ ITINERÁŘ (řešení jen pár minut) a MOŽNOST ŘEŠENÍ BEZ TISKU ITI !!

Samozřejmě se může objevit i itinerář delší. Takový se budu snažit zařadit v sobotu, případně v době svátků.

Zdeněk Jíše oprášil tři virtuální prostory z minulých let a tak autoři, kteří by měli zájem vytvořit itinerář v tomto prostoru, mají možnost nahlednutí. Pro umístění SPK je pak nutno kontaktovat Zdeňka.
Odkazy na prostory:
1. prostor 2. prostor 3. prostor

Tak doufám, že všichni parádně pobavíme!
Vláďa Dužík..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: Duža