začínáme s AOS      řády aos      uzavřená diskuze      přihlášky - propozice      výpočetní program      archiv výsledků      archiv jednotlivců      fotogalerie      videogalerie      radary      dopisovatelé      kontakty 
VÝSLEDKY
 POHÁR Autoklubu ČR '23

   1. Petr - Gottwald
   2. Mrštík - Klenák
   3. Jíše - Jíšová
   4. Černý - Mašek
   5. Zdrubecký - Kotina
   6. Vlk - Kopeček
   7. Modálek - Modálková
   8. Žurek - Žurek
   9. Kubíček - Kubíček
 10. Zdrubecký - Petr
 11. Jára - Kejval
 12. Hauft - Špaček
 13. Kozický - Kozická
 14. Křivánek - Křivánek
 15. Klár - Bidlová
 16. Mojžíšek - Švábek
 17. Paulů - Paulů
 18. Boudný - Boudný
 19. Horyna - Kočí
 20. Paulů - Hrdina
 21. Zeiner - Virl
 22. Klos - Čala
 23. Richtr - Fabián
 24. Novák - Novák
 25. Schindler - Schindler
 26. Policar - Huňka
 27. Hrubý - Houžvíček
 28. Ježek - Okurková
 29. Hrzánová - Hrzán
 30. Buben - Škodová
 31. Mečíř - Vejnoska
 32. Žlábek - Hrzán

     MISTROVSTVÍ ČR '23


    MALÝ POHÁR AOS '23

   1. Jára - Kejval
   2. Kozický - Kozická
   3. Klár - Bidlová
   4. Mojžíšek - Švábek
   5. Novák - Novák
   6. Schindler - Schindler
   7. Policar - Huňka
   8. Hrubý - Houžvíček
   9. Ježek - Okurková
 10. Hrzánová - Hrzán
 11. Buben - Škodová
 12. Mečíř - Vejnoska

Poslední příspěvek v diskusi : před 5. dny                           v "Uzavřené" diskusi : před 16. dny
  Nejbližší soutěže:      
 datum  místo  název  kategorie  přihlášky končí za dnů:
NEJNOVĚJŠÍ AKTUALITA:
  04.03.2023 16:24   Rallye Šmídl se již blíží - oficiální tisková zpráva
..........................................................................................................................................................................
Rallye Šmídl 2023

Amatérská automobilová orientační soutěž Rallye Šmídl je opět tady!
V sobotu 22. dubna 2023 vyrazí posádky, již po desáté, na trať a budou se snažit dosáhnout cíle dle přesně daných pokynů ve formě speciálního popisu – ITINERÁŘE (Iti, lidově „itík“). Rallye Šmídl je zábavná soutěž, která je především o orientaci v mapě a znalosti silničních předpisů. Cílem je užít si den plný zábavy s rodinou či přáteli při společném plnění soutěžních aktivit. Jedná se rovněž o akci na podporu bezpečnosti silničního provozu.

Tato tradiční akce je organizovaná firmou Šmídl ve spolupráci s městem Žamberk a Sborem dobrovolných hasičů z Ústí nad Orlicí I, v letošním roce také za podpory obce Lichkov. Tématem pro letošní ročník je historie pohraničních opevnění Orlických hor.
Startovat se bude v Žamberku, zázemí nám tentokrát poskytne areál Pod Černým lesem a Občerstvení Na hřišti. Zde podstoupí účastníci dopravní testy a jízdu zručnosti, což je velmi atraktivní disciplína především pro přihlížející diváky. Součástí jednotlivých etap jsou pak různá vědomostní stanoviště a zajímavá místa. Soutěží se ve 3 kategoriích – Family (rodiny s dětmi), Hobby (řidič a navigátor) a Malý pohár AOS Autoklubu ČR (obtížnost B25). První sportovní nadšenci se mohou registrovat již od 7 hodin ráno.

V 15 hodin odstartuje již tradičně program pro širokou veřejnost v areálu firmy Šmídl v Žamberku. V případě, že nechcete dopoledne aktivně soutěžit se svým vozidlem, je tento odpolední program právě pro vás. Připravena je prohlídka areálu firmy Šmídl a také řada různých vystoupení a soutěží, především pro děti. Těšit se můžete například na taneční vystoupení a malování na obličej, k vidění bude stánek Českého červeného kříže a také vozidla integrovaného záchranného systému, vodní záchranné služby, Armády České republiky a mnoho dalšího.

Akce se koná za každého počasí, vstup na soutěžní odpoledne je zdarma, občerstvení v areálu firmy je zajištěno. Propozice soutěže včetně přihlášky a fotogalerii z minulých ročníků najdete na www.smidl.cz.

Přijďte si zasoutěžit a vyzkoušet něco nového!

Za organizační tým Kateřina Suchomelová


..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: Vláďa   
y