VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     UČEBNICE     POKYNY  

Dnes je neděle 25. října 2020     [ 25. 10.]
Tabulka termínů prozatím neodjetých soutěží v roce 2020:
MISTROVSTVÍ ČR 20. 11. 21. 11.
ČESKÝ POHÁR
MALÝ ČESKÝ POHÁR
MORAVSKÝ POHÁR 14. 11. 14. 11.
MALÝ MORAVSKÝ POHÁR 14. 11. 14. 11.
SHELL CUP - ČECHY
SHELL CUP - MORAVA 14. 11. 14. 11.
OSTATNÍ SOUTĚŽE

KALENDÁŘ AOS NA ROK 2020

 datum  den  místo kolo  kategorie  název  autor tratě    hlavní rozhodčí  
 04. 01. 2020   sobota   Hlučín     pro všechny   Hlučínská liga JZ   AOS klub Hlučín   AOS klub Hlučín 
 01. 02. 2020   sobota   Hlučín     pro všechny   Hlučínská liga JZ   AOS klub Hlučín   AOS klub Hlučín 
 28. 02. 2020   pátek   Nepřívěc u Sob.  1.   Mistrovství ČR   Krakonoš   Boudný Jiří   Schindler-Holman 
 28. 02. 2020   pátek   Nepřívěc u Sob.  1.   Shell cup Čechy   Krakonoš - noc   Boudný Jiří   Schindler-Holman 
 29. 02. 2020   sobota   Nepřívěc u Sob.  2.   Mistrovství ČR   Zimní Hrubá Skála   Špaček Petr   Schindler-Holman 
 29. 02. 2020   sobota   Nepřívěc u Sob.  2.   Shell cup Čechy   Zimní Hrubá Skála   Špaček Petr   Ačai Miroslav 
 07. 03. 2020   sobota   Hlučín     pro všechny   Hlučínská liga JZ   AOS klub Hlučín   AOS klub Hlučín 
 25. 04. 2020   sobota   Žamberk     Shell cup Čechy   Rallye Šmidl       
 25. 04. 2020   sobota   Žamberk     Shell cup Morava   Rallye Šmidl       
 15. 05. 2020   pátek   Kunčice p/O     CEC   Beskydská 70   Dužík Vladimír   Klasa Martin 
 15. 05. 2020   pátek   Kunčice p/O     Mistrovství ČR   Beskydská 70   Dužík Vladimír   Klasa Martin 
 15. 05. 2020   pátek   Kunčice p/O     Moravský pohár   Beskydská 70   Dužík Vladimír   Klasa Martin 
 15. 05. 2020   pátek   Kunčice p/O     Malý Moravský pohár   Beskydská 70   Dužík Vladimír   Klasa Martin 
 16. 05. 2020   sobota   Kunčice p/O     CEC   Beskydská 70   Dužík Vladimír   Klasa Martin 
 16. 05. 2020   sobota   Kunčice p/O     Mistrovství ČR   Beskydská 70   Dužík Vladimír   Klasa Martin 
 16. 05. 2020   sobota   Kunčice p/O     Moravský pohár   Beskydská 70   Dužík Vladimír   Klasa Martin 
 16. 05. 2020   sobota   Kunčice p/O     Malý Moravský pohár   Beskydská 70   Dužík Vladimír   Klasa Martin 
 16. 05. 2020   sobota   Kunčice p/O     Shell cup Morava   Beskydská 70   Dužík Vladimír   Klasa Martin 
 13. 06. 2020   sobota   Kladno  1.   Český pohár      Kotinová Veronika   Kotina Pavel 
 13. 06. 2020   sobota   Kladno  1.   Malý Český pohár      Zdrubecký Radek   Kotina Pavel 
 13. 06. 2020   sobota   Kladno  3.   Shell cup Čechy      Zdrubecký Miroslav   Kotina Pavel 
 19. 06. 2020   pátek   Polepy (pátek + sobota)  4.   Shell cup Čechy   Plotice   Hrzán / Marek   Jíše Zdeněk 
 19. 06. 2020   pátek   Polepy (pátek + sobota)     náborovka   Plotička   Hrzán / Marek   Jíše Zdeněk 
 26. 06. 2020   pátek   Mělník  3.   Mistrovství ČR   Podřípský Dakar   Jíše Zdeněk   Jíšová Jana 
 27. 06. 2020   sobota   Mělník  4.   Mistrovství ČR   Podřípský Dakar   Jíšová Jana   Jíše Zdeněk 
 18. 07. 2020   sobota   Větřní     pro všechny   AOS Větřní   AMK Větřní    
 01. 08. 2020   sobota   Terezín     pro všechny   Podřípské Prasátko   Hrzán Vít   Marek Jaroslav 
 19. 09. 2020   sobota   Přerov  5.   Mistrovství ČR   Pretiox - dopoledne   Prášil Ludvík   Dvorský Petr 
 19. 09. 2020   sobota   Přerov  1.   Moravský pohár   Pretiox - dopoledne   Prášil Ludvík   Dvorský Petr 
 19. 09. 2020   sobota   Přerov  1.   Malý Moravský pohár   Pretiox - dopoledne   Prášil Ludvík   Dvorský Petr 
 19. 09. 2020   sobota   Přerov  1.   Shell cup Morava   Pretiox - dopoledne   Prášil Ludvík   Dvorský Petr 
 19. 09. 2020   sobota   Přerov  2.   Moravský pohár   Pretiox - odpoledne   Prášil Ludvík   Dvorský Petr 
 19. 09. 2020   sobota   Přerov  2.   Malý Moravský pohár   Pretiox - odpoledne   Prášil Ludvík   Dvorský Petr 
 19. 09. 2020   sobota   Přerov  2.   Shell cup Morava   Pretiox - odpoledne   Prášil Ludvík   Dvorský Petr 
 19. 09. 2020   sobota   Přerov  6.   Mistrovství ČR   Pretiox - odpoledne   Prášil Ludvík   Dvorský Petr 
 25. 09. 2020   pátek   Soběšice     pro všechny   Azimut handicap rally       
 26. 09. 2020   sobota   Soběšice     pro všechny   Azimut handicap rally       
 11. 10. 2020   neděle   Praha 6     pro všechny   JZ - Pohár BESIP   AOS klub Praha   AOS klub Praha 
 14. 11. 2020   sobota   Hlučín  3.   Moravský pohár          
 14. 11. 2020   sobota   Hlučín  3.   Malý Moravský pohár          
 14. 11. 2020   sobota   Hlučín  3.   Shell cup Morava          
 14. 11. 2020   sobota   Hlučín  4.   Moravský pohár          
 14. 11. 2020   sobota   Hlučín  4.   Shell cup Morava          
 14. 11. 2020   sobota   Hlučín  4.   Malý Moravský pohár          
 20. 11. 2020   pátek   Praha  7.   Mistrovství ČR      Vlk Milan   Kopeček Pavel 
 21. 11. 2020   sobota   Praha  8.   Mistrovství ČR      Modálková Michaela   Kopeček Pavel 




PRACOVNÍ VERZE KALENDÁŘE SOUTĚŽÍ AOS PRO ROK 2021

datum místo                          kolo kategorie                                   
27. 03. 2021 Příbram  1. Český pohár
27. 03. 2021 Příbram  1. Malý Český pohár
27. 03. 2021 Příbram  1. Shell cup Čechy
09. 04. 2021 Nepřivěc  2. Shell cup Čechy
10. 04. 2021 Nepřivěc  3. Shell cup Čechy
24. 04. 2021 Žamberk - Rallye Šmídl  4. začátečníci + Shell
07. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  1. Malý Moravský pohár - noc
07. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  1. Mistrovství ČR - noc
07. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  1. Moravský pohár - noc
07. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  1. Středoevropský pohár - noc
08. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  2. Malý Moravský pohár - den
08. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  2. Mistrovství ČR - den
08. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  2. Moravský pohár - den
08. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  1. Shell cup Morava
08. 05. 2021 Kunčice p/Ondřejníkem  2. Středoevropský pohár - den
05. 06. 2021 Kladno  2. Český pohár
05. 06. 2021 Kladno  2. Malý Český pohár
05. 06. 2021 Kladno  5. Shell cup Čechy
17. 09. 2021 Mohelnice  3. Hella 2021
18. 09. 2021 Mohelnice  4. Hella 2021
15. 10. 2021 Tábor  3. Mistrovství ČR
16. 10. 2021 Tábor  4. Mistrovství ČR
23. 10. 2021 Pelhřimov - Černovice  3. Český pohár
23. 10. 2021 Pelhřimov - Černovice  5. Mistrovství ČR družstev
23. 10. 2021 Pelhřimov - Černovice  5. Moravský pohár
23. 10. 2021 Pelhřimov - Černovice  6. Shell cup Čechy
23. 10. 2021 Pelhřimov - Černovice  2. Shell cup Morava



_________________________________________________________________________________________________________________________