začínáme s AOS      řády aos      uzavřená diskuze      přihlášky - propozice      výpočetní program      archiv výsledků      archiv jednotlivců      fotogalerie      videogalerie      radary      dopisovatelé      kontakty 
Startovní čísla 1 - 50 jsou daná umístěním v minulém ročníku Mistrovství ČR.
Startovní čísla 101 a vyšší jsou vyhrazena kategorii Malý pohár
Ostatní čísla si posádky můžou zaregistrovat libovolně.

   Chci zaregistrovat posádku   

REGISTROVANÁ STARTOVNÍ ČÍSLA PRO ROK 2024
1 Paulů Lada - Paulů Jaromír  upravit 
2 Kubíček Jiří - Kubíček Jakub  upravit 
3 Mrštík Václav - Klenák Zdeněk  upravit 
4 Horyna Vladimír - Kočí Stanislav  upravit 
5 Petr Michal - Gottwald Michal  upravit 
6 Boudný Jiří - Boudný Jiří  upravit 
7 Černý Petr - Mašek Petr  upravit 
8 Zdrubecký Radek- Petr Robert  upravit 
9 Hauft Radomír - Špaček Petr  upravit 
10 Vlk Milan - Kopeček Pavel  upravit 
11 Zdrubecký Miroslav - Kotina Pavel  upravit 
13 Paulů Jaromír - Hrdina Vladimír  upravit 
14 Modálek Zdeněk-Modálková Michaela  upravit 
15 Pivoňka Josef - Kuklík Karel  upravit 
16 Žurek Tomáš - Žurek Vlastimil  upravit 
17 Zeiner Karel - Virl Pavel  upravit 
18 Richtr Roman - Fabián Vladimír  upravit 
20 Klos Ondřej - Čala Robert  upravit 
51 Milan Búci - Marián Tinák  upravit 
52 Huvar Vojtěch - Kremzerová Jana  upravit 
53 Drobíková Dagmar - Drobík Zdeněk  upravit 
54 Malecký Jiří - Bradáčková Dagmar  upravit 
55 Špaček Karel - Stanovský David  upravit 
58 Prášil Ludvík - Šonský Radek  upravit 
66 Igor Holub - Kateřina Veselá  upravit 
69 Žlábek Vladimír - Hrzán Vít  upravit 
70 Holman Jarda - Se Tr  upravit 
72 Rusiňák Peter - Rusiňák Peter ml.  upravit 
73 Klasová Zuzana - Klasa Martin  upravit 
74 Dvorský Pavel - Dvorský Petr  upravit 
88 Zdeněk Klár-Tereza Bidlová  upravit 
103 Novák Marek - Novák Matyáš  upravit 
104 Kozický Jiří - Kozická Olga  upravit 
105 Jára Miroslav - Kejval Jan  upravit 
109 Radek Velan - Pavlína Horníková  upravit 
110 Pernica Pavel - Hauft Radomír  upravit 
113 Raška Ivan - Rašková Jana  upravit 
117 Krejčí Jan - Uman Vladimír  upravit 
120 Ježek Zdeněk - Okurková Petra  upravit 
121 Plačková Petra, Plačková Samuela  upravit 
131 Hrubý Jiří - Policar Tomáš  upravit 
168 Šknouřilová Eva - Spurný Petr  upravit 
170 Borbély Josef - Schindler František  upravit