VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     UČEBNICE     POKYNY  

REGISTR STARTOVNÍCH ČÍSEL 101 - 199
Shell cup - Čechy

Nemám st. číslo - CHCI SE ZAREGISTROVAT

  Možnost opravy údajů zaregistrovaných posádek
Startovní číslo:        heslo:

ZPĚT NA PŘIHLÁŠKY

Registrované posádky:
st.č.   posádka     amk/bydliště  
  101     Šaněk Martin - Šaňková Lucie     Příbram  
  102     neobsazeno       
  103     neobsazeno       
  104     Kozický Jiří - Kozická Olga     Dobřany  
  105     Jára Miroslav - Kejval Jan     Brodce  
  106     Macháček Radek - Vojtěchovská Lucie     Odřepsy  
  107     Kánský Tomáš - Hrušková Veronika     Odřepsy  
  108     Špaček Karel - Stanovský David     Zámělíč - Praha  
  109     Králík Daniel - Smola Libor     Praha - Trutnov  
  110     Valla Dom. - Jurčák Rad. - Bojanovský Roz.     Tišnov  
  111     Klár Zdeněk - Bidlová Tereza     Moravany-Dašice  
  112     Novák Marek - Novák Matyáš     Lázně Toušeň  
  113     Folta Jan - Policar Tomáš     Malešice  
  114     Novák Miroslav - Novák František     Písek  
  115     Hanykýř František - Hanykýřová Lenka     Nový Bor  
  116     Fibigr Pavel - Cestr Josef     Ústí nad Labem - Malé Žernoseky  
  117     Velan Radek - Horníková Pavlína     Brno  
  118     Věra Petrová - Oldřich Vondráček     Liberec  
  119     Uman Vladimír - Uman Jakub     Dobříň  
  120     Kopecký Jindřich - Noga Pavel     Roudnice nad Labem  
  121     Jana Hrzánová - Hrzán Vít     Hrušovany  
  122     Novotný Tomáš - Těšínský Jan     Motorsport Malonty   
  123     Velan Radek - Horníková Pavlína     Brno - Ústí nad Labem  
  124     Krejčí Jan - Černohorská Dana     Chlumec - Hostovice  
  125     Babičová Katka - Gottwald Michal     Praha  
  126     Raška Ivan - Rašková Jana     Lázně Bohdaneč  
  127     Noga Pavel - Karlovská Kamila     Roudnice nad Labem  
  128     Kožíšek Jan - Nádvorník Jaromír     Odolena Voda  
  129     Vlková J.-Vlk M.-Vlková E.-Vlková T.     Zbraslav  
  130     Kocián Jan - Fiala Vojtěch - Podolka Adam     Praha  
  131     Uman Vladimír - Žlábek Vladimír     Dobříň / Choceň  
  132     Kocián Jaroslav - Kociánová Ivana     Praha  
  133     Čihák Lukáš - Larkina Světlana      Praha   
  158     Ouška Jan - Fazekaš Jan     AMK Větřní  
  177     Bartoň Martin - Bartoň Šimon     Ústí nad Orlicí  
  199     ---------------------------------------------       
_________________________________________________________________________________________________________________________