začínáme s AOS      řády aos      uzavřená diskuze      přihlášky - propozice      výpočetní program      archiv výsledků      archiv jednotlivců      fotogalerie      videogalerie      radary      dopisovatelé      kontakty 

ARCHÍV ÚČASTNÍKŮ MISTROVSTVÍ ČESKÉ A ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY OD ROKU 1976

Databáze obsahují výsledky 470 posádek a 660 jednotlivců

HISTORICKÁ TABULKA MEDAILISTŮ MČR

  1.   Paulů Lada (28 b.)             5 x   1. místo             6 x   2. místo             1 x   3. místo
  2.   Paulů Jaromír (28 b.)             5 x   1. místo             6 x   2. místo             1 x   3. místo
  3.   Dvorský Petr (23 b.)             7 x   1. místo             0 x   2. místo             2 x   3. místo
  4.   Poláček Ladislav (23 b.)             6 x   1. místo             2 x   2. místo             1 x   3. místo
  5.   Holman Jaroslav (23 b.)             6 x   1. místo             2 x   2. místo             1 x   3. místo
  6.   Velan Zdeněk (19 b.)             3 x   1. místo             4 x   2. místo             2 x   3. místo
  7.   Budík Ivan (19 b.)             3 x   1. místo             4 x   2. místo             2 x   3. místo
  8.   Štípek Pavel (19 b.)             3 x   1. místo             4 x   2. místo             2 x   3. místo
  9.   Kalista Jiří (18 b.)             3 x   1. místo             4 x   2. místo             1 x   3. místo
10.   Dvorský Karel (17 b.)             5 x   1. místo             0 x   2. místo             2 x   3. místo
.
11.   Ludvík Jaromír (15 b.)             2 x   1. místo             4 x   2. místo             1 x   3. místo
12.   Schlindenbuchová Kateřina (14 b.)             4 x   1. místo             0 x   2. místo             2 x   3. místo
13.   Schlindenbuch Petr (14 b.)             4 x   1. místo             0 x   2. místo             2 x   3. místo
14.   Zdrubecký Radek (14 b.)             2 x   1. místo             3 x   2. místo             2 x   3. místo
15.   Kotinová Veronika (14 b.)             2 x   1. místo             3 x   2. místo             2 x   3. místo
16.   Kencl Zdeněk (13 b.)             4 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
17.   Sedláček František (13 b.)             2 x   1. místo             3 x   2. místo             1 x   3. místo
18.   Kašpar Miloš (13 b.)             2 x   1. místo             3 x   2. místo             1 x   3. místo
19.   Kubíček Jiří (13 b.)             1 x   1. místo             3 x   2. místo             4 x   3. místo
20.   Kubíčková Simona (13 b.)             1 x   1. místo             3 x   2. místo             4 x   3. místo
.
21.   Kasalý Bohuslav (12 b.)             4 x   1. místo             0 x   2. místo             0 x   3. místo
22.   Sedloň Josef (11 b.)             2 x   1. místo             2 x   2. místo             1 x   3. místo
23.   Trtík Pavel (11 b.)             2 x   1. místo             2 x   2. místo             1 x   3. místo
24.   Dužík Vladimír (11 b.)             1 x   1. místo             1 x   2. místo             6 x   3. místo
25.   Pivoňka Josef (11 b.)             0 x   1. místo             5 x   2. místo             1 x   3. místo
26.   Šourek Ivan (8 b.)             2 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
27.   Kratochvíl Jiří sen. (8 b.)             1 x   1. místo             2 x   2. místo             1 x   3. místo
28.   Klenák Zdeněk (8 b.)             0 x   1. místo             2 x   2. místo             4 x   3. místo
29.   Mrštík Václav (8 b.)             0 x   1. místo             2 x   2. místo             4 x   3. místo
30.   Zikmund Aleš (7 b.)             1 x   1. místo             1 x   2. místo             2 x   3. místo
.
31.   Vlk Milan (7 b.)             1 x   1. místo             1 x   2. místo             2 x   3. místo
32.   Zdrubecký Miroslav (7 b.)             0 x   1. místo             2 x   2. místo             3 x   3. místo
33.   Kotina Pavel (7 b.)             0 x   1. místo             2 x   2. místo             3 x   3. místo
34.   Čejka Aleš (6 b.)             2 x   1. místo             0 x   2. místo             0 x   3. místo
35.   Strmiska Jan (6 b.)             1 x   1. místo             0 x   2. místo             3 x   3. místo
36.   Strmisková Irena (6 b.)             1 x   1. místo             0 x   2. místo             3 x   3. místo
37.   Bureš Jiří (6 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             4 x   3. místo
38.   Kratochvíl Jiří jun. (5 b.)             1 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
39.   Janečka Jaroslav (5 b.)             1 x   1. místo             0 x   2. místo             2 x   3. místo
40.   Černý Petr (5 b.)             0 x   1. místo             2 x   2. místo             1 x   3. místo
.
41.   Radvan Bohuslav (5 b.)             0 x   1. místo             2 x   2. místo             1 x   3. místo
42.   Sokol Luděk (4 b.)             1 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
43.   Kuklík Karel (4 b.)             0 x   1. místo             2 x   2. místo             0 x   3. místo
44.   Hlaváček Milan (4 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             2 x   3. místo
45.   Jonák Jan (4 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             2 x   3. místo
46.   Bartoněk Ivan (3 b.)             1 x   1. místo             0 x   2. místo             0 x   3. místo
47.   Hostínský Tomáš (3 b.)             1 x   1. místo             0 x   2. místo             0 x   3. místo
48.   Kopeček Pavel (3 b.)             1 x   1. místo             0 x   2. místo             0 x   3. místo
49.   Dužík Václav (3 b.)             1 x   1. místo             0 x   2. místo             0 x   3. místo
50.   Bublík Miroslav (3 b.)             1 x   1. místo             0 x   2. místo             0 x   3. místo
.
51.   Zahradníček Miroslav (3 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             1 x   3. místo
52.   Jarůšek Vladimír (2 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
53.   Svárovský Josef (2 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
54.   Rujbr Luděk (2 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
55.   Vlček Josef (2 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
56.   Nedvěd Miroslav (2 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
57.   Nedvěd Stanislav (2 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
58.   Lisý Jan (2 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
59.   Machačka Karel (2 b.)             0 x   1. místo             1 x   2. místo             0 x   3. místo
60.   Baron Miroslav (2 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             2 x   3. místo
.
61.   Kenclová Zdeňka (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
62.   Škoda Ivan (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
63.   Boudný Jiří sen. (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
64.   Hlava Libor (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
65.   Hlava Miloš (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
66.   Duchek Miroslav (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
67.   Brázdilová Leona (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
68.   Brázdil Jiří (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
69.   Kleintová Eva (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
70.   Vopátek Vladimír (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo
.
71.   Boudný Jiří jun. (1 b.)             0 x   1. místo             0 x   2. místo             1 x   3. místo


_____________________________________________________________________________________________________________

vyhledávání v kartách jednotlivců: dle :     PŘÍJMENÍ   nebo    JMÉNA   nebo    BYDLIŠTĚ
_____________________________________________________________________________________________________________

FOTOGALERIE

VIDEOGALERIE

JEDNOTLIVCI - vyhledávání

JEDNOTLIVCI

Historické pořadí účastníků Mistrovství ČR v AOS a BOAS

POSÁDKY

Historické pořadí posádek Mistrovství ČR v AOS a BOAS

MEDAILISTÉ MČR

Medailisté mistrovství od r. 1976

MISTROVSTVÍ ČR (ČSSR)

Celkové tabulky od r. 1976

MISTROVSTVÍ DRUŽSTEV

Medailisté mistrovství družstev

ARCHÍV VÝSLEDKŮ

Výsledkové listiny od r. 2004

ARCHÍV ROČENEK

Ročenky a její přílohy