VÝSLEDKY
          POHÁR AČR

   1. Paulů - Paulů
   2. Boudný - Boudný
   3. Černý - Mašek
   4. Kubíček - Kubíčková
   5. Mrštík - Klenák
   6. Ačai - Špaček
   7. Zdrubecký - Petr
   8. Modálek - Modálková
   9. Jíše - Jíšová
 10. Paulů - Hrdina
 11. Vlk - Kopeček
 12. Zdrubecký - Kotina
 13. Žurek - Žurek
 14. Richtr - Fabián
 15. Mojžíšek - Švábek
 16. Kozický - Kozická
 17. Klár - Bidlová
 18. Petr - Gottwald
 19. Horyna - Kočí
 20. Jára - Kejval
 21. Žlábek - Hrzán
 22. Kubelová - Kubela
 23. Klos - Čala
 24. Zeiner - Virl
 25. Holub - Veselá
 26. Prášil - Šonský
 27. Klasová - Klasa
 28. Novák - Novák
 29. Bodický - Bučko
 30. Rusiňák - Drobík
 31. Rak - Němeček
 32. Dvorský - Dvorský
 33. Pivoňka - Kuklík
 34. Šknouřilová a spol..
 35. Lamper - Rusiňák
 36. Krzewski - Krzewski
 37. Zakouřil - Zakouřil
 38. Pernica - Hauft
 39. Rajnoch - Svobodová
 40. Horná - Horná
 41. Křivánek - Křivánek
 42. Ouška - Fazekaš
 43. Vališ - Balejová
 44. Hrubý - Hrubý
 45. Strzapková - Fazekaš
 46. Jungová - Kubíček
 47. Rudolf - Rudolfová
 48. Dolenská - Lojík
 49. Šustáček - Šustáčková
 50. Jačka - Mařík
 51. Turna - Skula
 52. Garguláková - Čala
 53. Šustáček - Holík
 54. Čala - Dziak
 55. Závodský - Zerzán
 56. Říhák a spol.
 57. Holíková - Holík
 58. Vyoral - Zatloukal
 59. Tymošenko - Tymošenko

     MISTROVSTVÍ ČR

   1. Paulů - Paulů
   2. Kubíček - Kubíčková
   3. Boudný - Boudný
   4. Vlk - Kopeček
   5. Zdrubecký - Petr
   6. Ačai - Špaček
   7. Horyna - Kočí
   8. Mrštík - Klenák
   9. Černý - Mašek
 10. Petr - Gottwald
 11. Modálek - Modálková
 12. Zeiner - Virl
 13. Paulů - Hrdina
 14. Zdrubecký - Kotina
 15. Jíše - Jíšová
 16. Žurek - Žurek
 17. Richtr - Fabián
 18. Mojžíšek - Švábek
 19. Pivoňka - Kuklík
 20. Žlábek - Hrzán
 21. Klár - Bidlová
 22. Kozický - Kozická

    MALÝ POHÁR AOS

   1. Klár - Bidlová
   2. Kozický - Kozická
   3. Mojžíšek - Švábek
   4. Jára - Kejval
   5. Novák - Novák
   6. Rak - Němeček
   7. Šknouřilová a spol..
   8. Pernica - Hauft
   9. Rajnoch - Svobodová
 10. Ouška - Fazekaš
 11. Rudolf - Rudolfová
 12. Šustáček - Šustáčková
 13. Vališ - Balejová
 14. Jungová - Kubíček
 15. Hrubý - Hrubý
 16. Turna - Skula
 17. Strzapková - Fazekaš
 18. Garguláková - Čala
 19. Dolenská - Lojík
 20. Šustáček - Holík
 21. Jačka - Mařík
 22. Čala - Dziak
 23. Závodský - Zerzán
 24. Říhák a spol.
 25. Holíková - Holík
 26. Vyoral - Zatloukal
 27. Tymošenko - Tymošenko

Poslední příspěvek v diskusi : před 2. dny

v "U" diskusi : před 28. dny
Pro rychlé hledání na tomto webu, zkuste   

>>>   další náhodné foto   >>>
  Nejbližší soutěže:      
 datum  místo  název  kategorie  přihlášky končí za dnů:
 25.-26.11.  Hlučín  Svatomartinská AOS     noc B40 / den B40 + B30  propozice   přihlášky  ----
NEJNOVĚJŠÍ AKTUALITA:
  26.11.2022 19:35   V Hlučíně byli vyhlášeni vítězové všech kategorií !
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V AUTOMOBILOVÝCH ORIENTAČNÍCH SOUTĚŽÍCH 2022

2. Kubíček Jiří - (Kubíčková Simona) -/- 1. Paulů Jaromír - Paulů Lada -/- 3. Boudný Jiří st. - Boudný Jiří ml.



POHÁR AUTOKLUBU ČESKÉ REPUBLIKY A V AUTOMOBILOVÝC ORIENTANÍCH SOUTĚŽÍCH 2022

2. Boudný Jiří ml. - Boudný Jiří st. -/- 1. Paulů Jaromír - Paulů Lada -/- 3. Černý Petr - Mašek Petr



MALÝ POHÁR AUTOMOBIOVÝCH ORIENTAČNÍCH SOUTĚŽÍ 2022

2. Kozická Olga - Kozický Jiří -/- 1. Klár Zdeněk - (a spol.) -/- 3. Mojžíšek Bronislav - Švábek Jakub



MISTR VOLANTU MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V AOS 2022

2. Paulů Jaromír -/- 1. Zdrubecký Radek -/- 3. Kubíček Jiří

..........................................................................................................................................................................
autor příspěvku: Duža