VÝSLEDKY NA MOBIL VÝPOČETNÍ PROGRAM

  Pohár AČR 2022     Malý pohár 2022     Mistrovství ČR 2022     Mistrovství ČR Družstev  
    Mistr volantu Poháru AČR       Mistr volantu Malého poháru       Mistr volantu Mistrovství ČR    




  soutěže B50   Aprílový Dakar - noc     Aprílový Dakar - den     Hyena - noc   Hyena - den   Střelka - noc  
  Střelka - den  
  soutěže B40   Zimní Hrubá Skála   Kladno   Pretiox   Hlučín - noc   Hlučín - den
  soutěže B30   Zimní Hrubá Skála   Šmídl rallye   Kladno   Pretiox   Azimut rallye
  Pepíkův memoriál     Hlučín  
  ostatní soutěže   Podřípská zabíjačka   Šmídl rallye - Hobby   Šmídl rallye - Family     AOS Kopidlno     Dobře utajená pípa  
  Podřípské Prasátko   Pohár AČR v JZ   Hlučínská ZL v JZ

POHÁR AUTOKLUBU ČESKÉ REPUBLIKY V AOS 2022

Max. možný zápočet je 6 výsledků (z toho max. 2 výsledky z B50)
(pořadatel trať/HR : 5 nejlepších + jejich průměr)

1. 6   Paulů - Paulů 257 b.   zápočet:  50   49   40   40   39   39  - ( 40 průměr pořadatele)
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
40 0 49 49 0 0 0 37 0 0 50 42 0 poř 0 poř 39 39 0
2. 5   Boudný - Boudný 255 b.   zápočet:  50   50   40   39   38   38 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
35 0 50 37 0 39 0 38 0 0 46 46 0 50 0 45 40 38 0
3. 9   Černý - Mašek 248 b.   zápočet:  47   45   40   40   39   37  - ( 40 průměr pořadatele)
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
32 0 43 44 30 37 0 39 0 0 poř poř 0 45 0 47 35 40 0
4. 3   Kubíček - Kubíčková 247 b.   zápočet:  50   49   40   39   36   33  - ( 40 průměr pořadatele)
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
39 0 46 47 0 33 0 poř 0 0 47 49 0 49 0 50 31 36 0
5. 4   Mrštík - Klenák 244 b.   zápočet:  49   48   40   38   36   33 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
38 0 42 48 0 40 0 0 0 0 40 40 0 44 0 49 36 33 0
6. 10   Ačai - Špaček 240 b.   zápočet:  48   48   40   36   35   33  - ( 40 průměr pořadatele)
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
poř 0 48 43 0 32 0 36 0 0 48 45 0 43 0 46 33 35 0
7. 1   Zdrubecký - Petr 240 b.   zápočet:  50   47   40   38   33   32  - ( 40 průměr pořadatele)
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
33 0 44 50 0 poř 0 0 0 0 44 47 0 46 0 42 38 32 0
8. 12   Modálek - Modálková 221 b.   zápočet:  48   42   38   34   31   28 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
27 0 39 38 0 38 0 28 0 0 38 48 0 42 0 41 34 31 0
9. 11   Jíše - Jíšová 212 b.   zápočet:  41   41   35   34   31   30  - ( 35 průměr pořadatele)
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
34 0 poř poř 0 31 0 0 0 0 41 37 0 41 0 0 30 30 0
10. 14   Paulů - Hrdina 211 b.   zápočet:  42   40   35   35   30   29  - ( 35 průměr pořadatele)
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
29 0 40 40 0 35 0 30 0 0 42 38 0 poř 0 poř 0 0 0
11. 13   Vlk - Kopeček 203 b.   zápočet:  50   48   37   34   34        
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
37 0 45 46 0 34 0 34 0 0 43 50 0 47 0 48 0 0 0
12. 2   Zdrubecký - Kotina 191 b.   zápočet:  41   41   38   37   34         - ( 38 průměr pořadatele)
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 41 41 0 poř 0 0 0 0 37 41 0 0 0 0 37 34 0
13. 57   Žurek - Žurek 189 b.   zápočet:  40   39   29   29   27   25 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
25 0 0 0 29 27 0 29 0 0 0 0 0 40 0 39 0 0 0
14. 77   Richtr - Fabián 180 b.   zápočet:  37   36   30   26   26   25 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
26 0 37 36 26 30 0 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. 112   Mojžíšek - Švábek 173 b.   zápočet:  36   35   29   25   24   24 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 24 0 0 0 24 0 36 35 0 0 20 0 25 0 29
16. 104   Kozický - Kozická 171 b.   zápočet:  34   28   28   28   28   25 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 28 0 0 25 0 28 0 23 0 0 34 28 0 16 0 0 0 28
17. 111   Klár - Bidlová 169 b.   zápočet:  36   30   29   26   26   22 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 22 0 29 0 26 0 0 36 0 0 26 0 0 0 30
18. 56   Petr - Gottwald 163 b.   zápočet:  49   45   36   33               
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
36 0 0 45 0 0 0 33 0 0 49 39 0 0 0 43 0 0 0
19. 7   Horyna - Kočí 161 b.   zápočet:  48   47   36   30               
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
30 0 47 39 0 36 0 0 0 0 45 44 0 48 0 44 0 0 0
20. 105   Jára - Kejval 149 b.   zápočet:  27   27   25   24   23   23 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
23 0 0 0 23 0 0 0 27 0 0 0 25 0 17 0 24 0 27
21. 69   Žlábek - Hrzán 141 b.   zápočet:  37   28   28   24   24        
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
24 0 0 0 28 28 0 24 0 0 0 0 0 0 0 37 0 0 0
22. 99   Kubelová - Kubela 134 b.   zápočet:  28   27   27   26   26        
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 27 0 0 26 0 0 0 0 0 0 28 0 26 27 0
23. 59   Klos - Čala 126 b.   zápočet:  37   32   30   27                - ( 30 průměr pořadatele)
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 27 0 0 0 0 0 0 poř 0 32 37 0
24. 15   Zeiner - Virl 113 b.   zápočet:  43   42   28                      
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
28 0 38 42 0 0 0 0 0 0 39 43 0 39 0 38 0 0 0
25. 66   Holub - Veselá 82 b.   zápočet:  29   27   26                      
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 29 0 27 26 0
26. 58   Prášil - Šonský 59 b.   zápočet:  30   29                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0 0 29 0
27. 73   Klasová - Klasa 58 b.   zápočet:  31   27                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 31 0 0 0 0 0 0 27 0 0 0 0
28. 103   Novák - Novák 58 b.   zápočet:  30   28                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 30 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29. 88   Bodický - Bučko 56 b.   zápočet:  28   28                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 28 28 0
30. 54   Rusiňák - Drobík 53 b.   zápočet:  30   23                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 30 0 0 0 0 0 23 0 0 0 0
31. 188   Rak - Němeček 50 b.   zápočet:  29   21                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 29 0 0 21 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32. 74   Dvorský - Dvorský 40 b.   zápočet:  40                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33. 16   Pivoňka - Kuklík 40 b.   zápočet:  40                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0 0 0
34. 177   Šknouřilová a spol.. 40 b.   zápočet:  26   14                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 14 0 0 0 26
35. 72   Lamper - Rusiňák 35 b.   zápočet:  35                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 35 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36. 91   Krzewski - Krzewski 32 b.   zápočet:  32                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 32 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37. 55   Zakouřil - Zakouřil 31 b.   zápočet:  31                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
31 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38. 110   Pernica - Hauft 30 b.   zápočet:  30                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39. 190   Rajnoch - Svobodová 30 b.   zápočet:  30                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0 0 0 0 0 0
40. 52   Horná - Horná 29 b.   zápočet:  29                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 29 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41. 64   Křivánek - Křivánek 29 b.   zápočet:  29                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 29 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42. 158   Ouška - Fazekaš 29 b.   zápočet:  29                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 29 0 0 0 0 0 0
43. 116   Vališ - Balejová 27 b.   zápočet:  27                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44. 194   Hrubý - Hrubý 27 b.   zápočet:  27                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 27 0 0 0 0 0 0
45. 195   Strzapková - Fazekaš 26 b.   zápočet:  26                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 26 0 0 0 0 0 0
46. 114   Jungová - Kubíček 25 b.   zápočet:  25                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47. 181   Rudolf - Rudolfová 25 b.   zápočet:  25                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 25 0 0 0 0
48. 196   Dolenská - Lojík 24 b.   zápočet:  24                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 24 0 0 0 0 0 0
49. 182   Šustáček - Šustáčková 24 b.   zápočet:  24                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 24 0 0 0 0
50. 198   Jačka - Mařík 23 b.   zápočet:  23                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 23 0 0 0 0 0 0
51. 180   Turna - Skula 22 b.   zápočet:  22                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 22 0 0 0 0
52. 107   Garguláková - Čala 21 b.   zápočet:  21                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 21 0 0 0 0
53. 183   Šustáček - Holík 19 b.   zápočet:  19                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 19 0 0 0 0
54. 186   Čala - Dziak 18 b.   zápočet:  18                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 18 0 0 0 0
55. 187   Závodský - Zerzán 15 b.   zápočet:  15                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0
56. 189   Říhák a spol. 13 b.   zápočet:  13                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 0 0 0 0
57. 179   Holíková - Holík 12 b.   zápočet:  12                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12 0 0 0 0
58. 184   Vyoral - Zatloukal 11 b.   zápočet:  11                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 0 0 0 0
59. 115   Tymošenko - Tymošenko 10 b.   zápočet:  10                                    
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0