VÝSLEDKY NA MOBIL VÝPOČETNÍ PROGRAM

  Pohár AČR 2022     Malý pohár 2022     Mistrovství ČR 2022     Mistrovství ČR Družstev  
    Mistr volantu Poháru AČR       Mistr volantu Malého poháru       Mistr volantu Mistrovství ČR    




  soutěže B50   Aprílový Dakar - noc     Aprílový Dakar - den     Hyena - noc   Hyena - den   Střelka - noc  
  Střelka - den  
  soutěže B40   Zimní Hrubá Skála   Kladno   Pretiox   Hlučín - noc   Hlučín - den
  soutěže B30   Zimní Hrubá Skála   Šmídl rallye   Kladno   Pretiox   Azimut rallye
  Pepíkův memoriál     Hlučín  
  ostatní soutěže   Podřípská zabíjačka   Šmídl rallye - Hobby   Šmídl rallye - Family     AOS Kopidlno     Dobře utajená pípa  
  Podřípské Prasátko   Pohár AČR v JZ   Hlučínská ZL v JZ

MALÝ POHÁR V AOS 2022

Zápočet 5 nejlepších (max. 2 výsledky z B40 a 1 z B50)

1. 111   Klár - Bidlová 153 b.   zápočet:  36   30   30   29   28 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 27 0 29 0 28 0 0 36 0 0 30 0 0 0 30
2. 104   Kozický - Kozická 148 b.   zápočet:  34   30   28   28   28 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 28 0 0 30 0 28 0 25 0 0 34 28 0 21 0 0 0 28
3. 112   Mojžíšek - Švábek 145 b.   zápočet:  36   29   29   26   25 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 29 0 0 0 26 0 36 35 0 0 25 0 25 0 29
4. 105   Jára - Kejval 133 b.   zápočet:  29   28   27   25   24 
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
23 0 0 0 28 0 0 0 29 0 0 0 25 0 22 0 24 0 27
5. 103   Novák - Novák 60 b.   zápočet:  30   30                      
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. 188   Rak - Němeček 55 b.   zápočet:  29   26                      
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 29 0 0 26 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. 177   Šknouřilová a spol.. 45 b.   zápočet:  26   19                      
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 19 0 0 0 26
8. 110   Pernica - Hauft 30 b.   zápočet:  30                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. 190   Rajnoch - Svobodová 30 b.   zápočet:  30                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0 0 0 0 0 0
10. 158   Ouška - Fazekaš 29 b.   zápočet:  29                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 29 0 0 0 0 0 0
11. 181   Rudolf - Rudolfová 29 b.   zápočet:  29                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 29 0 0 0 0
12. 182   Šustáček - Šustáčková 28 b.   zápočet:  28                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 28 0 0 0 0
13. 116   Vališ - Balejová 27 b.   zápočet:  27                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. 114   Jungová - Kubíček 27 b.   zápočet:  27                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. 194   Hrubý - Hrubý 27 b.   zápočet:  27                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 27 0 0 0 0 0 0
16. 180   Turna - Skula 27 b.   zápočet:  27                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 27 0 0 0 0
17. 195   Strzapková - Fazekaš 26 b.   zápočet:  26                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 26 0 0 0 0 0 0
18. 107   Garguláková - Čala 26 b.   zápočet:  26                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 26 0 0 0 0
19. 196   Dolenská - Lojík 24 b.   zápočet:  24                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 24 0 0 0 0 0 0
20. 183   Šustáček - Holík 24 b.   zápočet:  24                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 24 0 0 0 0
21. 198   Jačka - Mařík 23 b.   zápočet:  23                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 23 0 0 0 0 0 0
22. 186   Čala - Dziak 23 b.   zápočet:  23                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 23 0 0 0 0
23. 187   Závodský - Zerzán 20 b.   zápočet:  20                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0
24. 189   Říhák a spol. 18 b.   zápočet:  18                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 18 0 0 0 0
25. 179   Holíková - Holík 17 b.   zápočet:  17                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 17 0 0 0 0
26. 184   Vyoral - Zatloukal 16 b.   zápočet:  16                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 16 0 0 0 0
27. 115   Tymošenko - Tymošenko 15 b.   zápočet:  15                             
ZHS ZHS Dakar N Dakar D Šmídl Kladno Kladno Pretiox Pretiox Větřní Praha N Praha D Soběšice StřelkaN Všemina StřelkaD Hlučín N Hlučín D Hlučín
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0