VSTUP     AKTUALITY     DISKUSE     VÝSLEDKY     KALENDÁŘ     PROPOZICE     PŘIHLÁŠKY     POKYNY     FOTO     ARCHIV  
  ZAČÁTEČNÍCI:     AKTUALITY     DISKUSE     KALENDÁŘ     PROPOZICE     UČEBNICE     POKYNY  

Přihláška na     Krakonoš 2020     Mistrovství ČR - noc


Přihláška na     Zimní Hrubá Skála     Mistrovství ČR - den



Přihláška na     Krakonoš 2020     Shell cup - noc


Přihláška na     Zimní Hrubá Skála     Shell cup - den



Přihláška na     Hlučínskou zimní ligu v JZ     Březnovou



Přihláška na     Podřípský Dakar 2020     Mistrovství ČR - noc


Přihláška na     Podřípský Dakar 2020     Mistrovství ČR - den





registr MČR (1-49)
registr POHÁRY (51-99)
registr SHELL-Čechy (101-199)
registr SHELL-Morava (201-299)


REGISTROVANÁ STARTOVNÍ ČÍSLA PRO ROK 2020
mistrovství České republiky národní poháry Shell cup
1  Zdrubecký Radek- Kotinová Veronika   51  Búci Milan    101  Šaněk Martin - Šaňková Lucie  
2  Paulů Lada - Paulů Jaromír   52  Lech Radomski - Wacław Sokołowski   102  neobsazeno  
3  Kubíček Jiří - Kubíčková Simona   53  Drobíková Dagmar-Drobík Zdeněk   103  neobsazeno  
4  Vlk Milan - Pavel Kopeček   54  Čáslavský Jan - Čáslavská Martina   104  Kozický Jiří - Kozická Olga  
5  Zdrubecký Miroslav - Kotina Pavel   57  Žurek Tomáš - Žurek Vlastimil   105  Jára Miroslav - Kejval Jan  
6  Ludvík Jaromír - Ludvík Jiří   58  Prášil Ludvík - Šonský Radek   106  Macháček Radek - Vojtěchovská Lucie  
7  Černý Petr - Mašek Petr   63  Tomas Jan - Klasa David   107  Kánský Tomáš - Netík Vladimír  
8  Mrštík Václav - Klenák Zdeněk   65  Magdolen Viktor - Sabaka Ivan   108  Špaček Karel - Stanovský David  
9  Ačai Miroslav - Špaček Petr   66  Igor Holub - Kateřina Veselá   109  Králík Daniel - Smola Libor  
10  Horyna Vladimír - Kočí Stanislav   70  Holman Jaroslav - Gottwald Michal   110  Dominik Valla - Radek Jurčák - Roztislav Bojanovsk  
11  Boudný Jiří - Boudný Jiří   72  Rusiňák Peter - Rusiňák Peter ml.   111  Klár Zdeněk - Bidlová Tereza  
12  Křivánek Jiří - Vaněk Jiří   73  Klasová Zuzana - Klasa Martin   112  Novák Marek - Novák Matyáš  
13  Modálek Zdeněk - Modálková Michaela   74  Dvorský Karel - Dvorský Petr   121  Marek Jaroslav - Hrzán Vít  
14  Jíše Zdeněk - Jíšová Jana    75  Manda Petr - Mandová Kristýna   158  Ouška Jan - Fazekaš Jan  
15  Pivoňka Josef - Kuklík Karel   77  Richtr Roman - Fabián Vladimír   177  Bartoň Martin - Bartoň Šimon  
16  Zeiner Karel - Virl Pavel   99  ---------------------------------------------   199  ---------------------------------------------  
17  Paulů Jaromír - Hrdina Vladimír        201  Kubela Lukáš - Alžběta Kubelová  
          202  neobsazeno  
          203  neobsazeno  
          212  Gábrlík Jiří - Panáková Markéta  
          299  ---------------------------------------------  
_________________________________________________________________________________________________________________________